Ingressus headervideo thumb
ING icoon advies & support
advies & support
ING icoon software
software
ING icoon detachering
detachering
ING icoon hosting
hosting
ING icoon opleiding
trainingen
ING icoon shop
i - boekhandel

Trainingen en cursus van en door Ingressus

Zoals bekend ondersteunt Ingressus (nieuwe en gevorderde) bibliotheekmedewerkers in het leren catalogiseren volgens de  huidige richtlijnen en standaarden, zoals MARC21 en RDA. De vraag daarnaar (en bijvoorbeeld het leren werken in de GGC) is altijd nog aanwezig, vooral voor nieuwe medewerkers die nog geen of weinig praktijkervaring hebben.  

Ingressus begeleidt nieuwe medewerkers vanaf de start in het catalogiseren. Daarbij wordt zoveel mogelijk gekozen voor een praktische insteek. Dit betekent dat er met de eigen collectie wordt gewerkt in het eigen systeem.


Voor nieuwe medewerkers in bibliotheken geeft Ingressus ook mede invulling aan het VOGIN programma Library Basics, een vierdaagse cursus. In februari 2026 gaf Annuska Graver voor de 4e keer een lezing over het onderdeel statistieken en benchmarken en het belang daarvan voor bibliotheken. 
Voor meer informatie kunt u ons gerust benaderen.

Logo Vogin